Jsem nadšenec do projektů s myšlenkou a nápadem a pomáhám jim vytvářet stejně smysluplný obsah. Jsem tu pro vás, když máte příběh, ale neumíte ho podat, vyladím stávající texty a udělám váš web srozumitelnější, aby seděl jako pár dobře prošlapaných bot a nebo zpracuju články pro váš blog, jestli nemáte čas nebo chuť sednout si a psát.

Chybí vašemu projektu fotky? O to se taky ráda postarám.

Cena za web copywriting začíná na 40 000,- a článek od 1200,- za normostranu. Konzultace 1200,-/hod.

Kreativita je Bářiným životním stylem. Její nápady jsou neotřelé, důmyslné a mají osobitý šmrnc. A to nás na spolupráci s ní baví. Vždy překvapí něčím novým. Spolehlivost a přátelské jednání jsou dalším příjemným bonusem této nadané copywriterky. Hledáte-li inspiraci, jste na správné adrese. Děkujeme za její přínos na blog kamenprodesign.cz.

Andrea Freislebenová Content marketing specialist

Bára je profík a na její práci je znát, že ji dělá ráda. Bára pro mě připravovala kompletní nové texty na web a spolupráce s ní byla čirá radost. Vše dodala v termínech, na kterých jsme se dohodly a v kvalitě, která předčila má očekávání. Děkuji za úžasné, originální a hravé texty.

Markéta Brázdová Zakladatelka značky Kotoloč

Na prezentaci vlastní práce není nikdy dost času… Báře jsme zavolali, přišla, podívala se na projekty, nafotila a napsala skvělé texty na základě několika málo informací, které z nás vymáčkla. Prostě skvělé, hezké a poutavé a přesně tak, jak jsme si to představovali! A to už mluvíme o 29 projektech. Rozhodně ve spolupráci hodláme pokračovat!

Caterina Cappelli & Vojtěch Pošmourný Architektonický ateliér Bianco architects

Myslím, že největším Bářiným darem je schopnost lidi inspirovat. Je upřímná, citlivá a přesto… odvážná. Tahle originální kombinace ji činí velmi lidskou a sympatickou a také schopnou dosahovat vynikajících výsledků. Spolupracoval jsem s Bárou v naší neziskové organizaci a musím říci, že mi bylo potěšením. Bára dokázala svůj umělecký talent využít k vytvoření jasného textu a obsahu. Je také velmi spolehlivá. Oceňuji i její dokonalé oko pro detail a smysl pro kompozici.

Radek Vaniš Zakladatel Business Heroes

Měla jsem příležitost spolupracovat s Bárou na několika projektech včetně focení pro časopis Soffa a dalších zakázkách a mohu ji jen doporučit. Bára je velmi kreativní, stále usměvavá a je radost s ní spolupracovat. Má také vynikající organizační schopnosti. Pokud hledáte kreativní duši s mnoha dovednostmi, je Bára skvělou volbou.

Adéla Lipár Kudrnová Zakladatelka magazínu Soffa

S Bárou spolupracuji skoro 5 let a vždy jsem byla spokojená s výsledkem i celým procesem. Ať už šlo o produktové fotografie nebo pomoc se stylizací interiéru našeho hračkářství. Bára vždy vidí o krok napřed a to je dar. Má skvělý cit pro detail a všemu dává maximální péči. Je spolehlivá a rychlá a dodržuje termíny.

Adéla Kantůrková Majitelka hračkářství Hugo chodí bos

Bára je velmi kreativní a cílevědomá osoba, má skvělé vyjednávací schopnosti a je velmi dobrá v plánování a řízení. Je duší svého vlastního projektu, autorkou nápadů, kreativním mozkem a vizionářem. Měl jsem možnost pracovat s Bárou déle než rok a mohu ji jen doporučit. Vždy byla schopná udělat to, co bylo nezbytné pro dosažení úspěchu, od hledání zaměstnanců, přes navrhování produktů až po cestování a vyjednávání s obchodními partnery.

Václav Hodek Spoluzakladatel LWi s.r.o. a Effortix

Bára je opravdu nadšená tím, co dělá, extrémně kreativní, má jasnou vizi a skvělý smysl pro design. Pracovali jsme společně na řadě fotografií jednoho z jejích produktů a bylo pro mě velkou radostí s ní spolupracovat.

Ondřej Svoboda Nezávislý fotograf & senior platform manager ve společnosti Avast Software

S Bárou jsme spolupracovali na několika projektech focení produktových fotografií pro společnost Dreambeds. Při každé práci byla velmi přátelská, ale zároveň profesionální atmosféra. S jejími fotografiemi jsem vždy spokojena, jsou velmi kvalitní a používáme je stále při našich projektech. Její přístup hodnotím velmi pozitivně, nebojí se neznámého prostředí a vždy dokáže odborně poradit. Bára má velký talent a nebojí se ani velkých výzev a to – produktového focení postelí. Ráda se na ni kdykoliv do budoucna znovu obrátím. Vřele doporučuji její služby využít.

Tereza Patschová Marketing Manager Dreambeds

Spolupráce s Bárou byla skvělá. Fotila mi produktové fotografie kabelek. Jen jsem jí předala produkty a nechala to na ní. Výsledek předčil má očekávání. Set design vyladěný dokonale. Má skvělé vizuální cítění.

Lucie Michalcová Zakladatelka značky Mumray

Práce s Bárou je vždy příjemná, rychlá a bezproblémová. S výsledkem jsem byla vždy spokojená, nebála jsem se jí dát volnou ruku, protože její vidění věcí a vizuální pojetí je mi blízké. Je kreativní, komunikativní, vnímá, co jí člověk říká a je schopná s tím pracovat dál a rozvíjet to. Do práce dává vždycky kus sebe a tím je schopná posouvat i práci ostatních dál. Díky!

Lucie Kutálková Módní návrhářka, majitelka oděvní značky Leeda

Bára nám vytrhla trn z paty, když jsme na poslední chvíli potřebovali nafotit náš nový showroom. Byla ochotná se toho ujmout v šibeničním termínu, přesto nic neuspěchala a dala si na tom hodně záležet a vkládala do práce i vlastní nápady. Ocenili jsme hlavně její samostatnost, která nám umožnila věnovat se posledním přípravám před otevřením. Když jsme viděli, že je schopná si celý prostor i sama nastylizovat, nechali jsme jí volnou ruku a byli s výsledkem opravdu moc spokojení. Spolupráce s ní je vždycky příjemná a přátelská a dobře nám sedla, nejspíš i proto, že sdílíme stejné hodnoty a ctíme kvalitní řemeslo.

Petr Černý Výrobce anglických kuchyní na zakázku & majitel studia Annie Edward

S Bárou je radost spolupracovat. Protože si rozumíme lidsky i profesně, s důvěrou jsem jí při našem produktovém focení nechala volnou ruku. Vyplatilo se! Oceňuji její profesionální přístup, věcné jednání a umění naslouchat. Při focení využívá své bohaté zkušenosti, zapojuje kreativitu a cit pro detail. Těším se na další milou spolupráci v budoucnu!

Tereza Inková Majitelka značky Maimana

Spolupráce s Bárou byla skvělá. S výsledkem jsme 100% spokojení. Fotila pro nás produktové fotografie, které jsme potřebovali extrémně rychle. I přes krátký čas svou práci odvedla na jedničku a profesionálně. Je milá, inspirativní a velmi pečlivá. Nemá problém svou práci na požádání doplnit o další fotky. Perfektně jsme se dohodli na všem. Vřele ji můžeme všem doporučit.

Zuzana Šuleková Nakladatel