TechniStone®: články o interiérovém designu pro blog Kámen pro design

TechniStone® je ryze český výrobce a distributor kamených desek z přírodních složek. Pro svůj blog o interiérovém designu hledali do svého týmu copywriterku, která by ho pomáhala plnit pravidelným obsahem.

Můj background se vždycky točil kolem bydlení a designu. Byla jsem však příliš netrpělivá ho studovat na vysoké a ještě na střední jsem toužila už už vytvářet příjmené interiéry a ukázat světu, jaká vášeň pro design se ve mě skrývá. Silou vůle a přesvědčení o vlastním potenciálu jsem se vzdělávala sama, sbírala zkušenosti a měla to štěstí jako skutečná návrhářka několik let pracovat. Tehdy poprvé jsem se setkala s celou řadou materiálů, mezi něž patřil i TechniStone®.

Když o několik let později přišla od jejich content markeťačky poptávka na sepsání článku o pracovních deskách právě z něj, cítila jsem se nejen poctěná, ale také ve výhodě, už jsem ho znala. Nechtěla jsem ale napsat průměrný informativní článek o tom, že tady tahle firma existuje a co vyrábí, ale dát mu něco navíc. Osobní zkušenost, nadhled a možná promítnout trochu vlastní životní filozofie.

Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci

Naladění celého článku tedy nemohlo přijít v lepší dobu. Dávno jsem totiž odrostla povrchnímu životnímu stylu, který líbivost staví nad všechno ostatní a kde hodnota a cena rozhodně nechodí ruku v ruce. Za ty roky jsem přehodnotila, co skutečně znamená dobrý design a že nadčasovost a ekologie nejsou chudým příbuzným designu, ale jeho esencí. Tak vznikl článek Óda na pracovní desku a zahájil dlouhodobou spolupráci a pravidelné psaní článků o bydlení, designu a architektuře pro blog Kámen pro design.

Jeho podstatou je přinášet inspiraci pro bydlení a životní styl, někdy s kapkou humoru a neotřelým jazykem, ale vždycky s velkou dávkou zodpovědnosti a environmentální uvědomělosti, minimálně stejně velké jakou vkládá TechniStone® do svých výrobků.

Obzvlášť pyšná jsem na dvoudílný seriál o tom, kolik stojí design a alespoň částečně odkrývá, v čem je hodnota dobrého designéra a architekta. Předcházel mu research a rozhovory s architekty a přestože je to téma komplexní a zasloužilo by si ještě několik dalších dílů, snažila jsem se ho uchopit jednoduše a jako osvětu pro běžného člověka, jemuž jsou kreativní zaměstnání s velkým podílem duševního vlastnictví a “neviditelné” práce za každým projektem španělskou vesnicí. Na první část navazuje druhá.

Za přečtění stojí i článek o realizaci novomanželského bytu od studia Foreva architects a neostýchám se zmínit třeba i článek o trendu mikrobydlení, o jarním úklidu nebo článek o hledání duše domova.

Co o spolupráci se mnou říká tým TechniStone®?

„Kreativita je Bářiným životním stylem. Její nápady jsou neotřelé, důmyslné a mají osobitý šmrnc. A to nás na spolupráci s ní baví. Vždy překvapí něčím novým. Spolehlivost a přátelské jednání jsou dalším příjemným bonusem této nadané copywriterky. Hledáte-li inspiraci, jste na správné adrese. Děkujeme za její přínos na blog kamenprodesign.cz.“


Andrea Freislebenová
Content marketing specialist

 

Potřebujete texty pro svůj projekt? Já vám s tím pomůžu! První krůček uděláte tady.

Komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.