Prodej je láska

Všechno, co potřebuješ vědět, aby sis prodej konečně zamilovala

Zvedni ruku, jestli si ve svém prodeji chceš nadobro vyřešit alespoň jednu z následujících věcí:

⚡️ Přitahovat do života víc hojnosti
⚡️ Zbavit se strachu z prodeje
⚡️ Vydělávat víc peněz
⚡️ Naučit se přesvědčivě prodávat
⚡️ Prodávat i v okurkové sezóně
⚡️ Vyladit prodejní procesy jako profík

V tomhle minikurzu tě provedu krok po kroku vším, co k vydělávání peněz potřebuješ. Od změny nastavení moneymindsetu, přes vyřešení tvých negativních představ o prodeji až po konkrétní prodejní techniky pro Instagram.

Modul Prodej je běžně součástí nabídky programu Tenhle rok to rozjedeš, ale uvolňuju ti do něj přístup, abys okusila na vlastní kůži, jak velké změny můžeš ve svém podnikání zažít, když k tomu máš správné nástroje a vedení.

Chci se naučit prodávat!

Co všechno se uvnitř naučíš

Lekce 1

Peníze od tebe utíkají nebo jich nikdy nemáš dost? Tady si zlepšíš svůj vztah s penězi a přijdeš na to, kdy konečně začneš být bohatá (spoiler alert: bohatá už jsi, jen si to potřebuješ uvědomit).

Lekce 2

Prodej tě nebaví nebo vůči němu máš předsudky? V téhle lekci zjistíš, co ti brání prodávat v lehkosti a naučíš se to dělat přirozeněji.

Lekce 3

Cítíš se nedoceněná? Dřeš věčně jako kůň a na tvém účtu to pořád není vidět? V téhle lekci se naučíš stanovit si cenu svojí nabídky a umět se za ni taky sebevědomě postavit.

Lekce 4

Nevíš, co o své nabídce říct, abys nemluvila pořád o tom samém a jak ji prakticky naservírovat zákazníkům? Tahle lekce tě naučí prodávat i bez prodeje a prezentovat svoje nabídky tak, že po nich bude radost chňapnout.

Lekce 5

Často na něčem pracuješ, jsi na to pyšná, ale jakmile to vypustíš ven, tak po tom neštěkne ani pes? Tady se naučíš kdy máš prodávat a co udělat pro prodej, aby byl úspěšnější.

Bonusová Lekce 6

Chceš prodejem a marketingem trávit méně času? V téhle lekci tu ukážu nástroj, který ti pomůže spoustu procesů zautomatizovat.

Jsi připravená nadobro změnit způsob, jakým prodáváš? Tohle je první krok, který k tomu potřebuješ udělat.

Začni žít svůj život ve větším bohatství

Cena: 4990,-

Chci si zamilovat prodej