Konzultace

Víš, čím se chceš živit, ale neumíš to komunikovat? Pomůžu ti to změnit.

Jsi ve svém tvůrčím podnikání ponořená až po uši a ztratila jsi nadhled? Třebaže hledáš odpovědi, někdy ti můžou chybět ty správně položené otázky. Já se ptám a hodně. A to ti může pomoct nastartovat významné změny v tvojí práci.

Tvému byznysu se podíváme na zoubek se vším všudy. Od webu, přes sociální sítě až po tvoje vnitřní naladění, kterým to všechno začíná. Nečekej ode mě obecné plkání, ale nápady přesně na míru tobě i toho, čeho chceš docílit.

Můžu ti pomoct, když jsi…

Vizionářka na startovní čáře

Ještě jsi nezačala prodávat, ale už máš hotovou nabídku. Jsi plná energie, nic pro tebe není problém a těšíš se na vzrušující cestu, na kterou vykračuješ. Pomůžu ti, když potřebuješ podniknout první kroky k tomu, abys o sobě dala vědět. Nikdy totiž není dost brzy na to říct světu, že něco chystáš!

Majitelka malý značky

Svoje boží produkty už nějaký ten pátek nabízíš. Miluješ to, co děláš, tvoje práce tě naplňuje a jsi hluboce ponořená do svojí tvorby. Pomůžu ti ve fázi, kdy jsi ztratila nadhled, vyzkoušela ledacos, abys zvýšila prodeje, ale cítíš se přehlcená a nevíš, kam dřív skočit. Kouknu se na tvůj byznys čerstvýma očima a najdeme cesty, jak to dělat víc v lehkosti.

Tvůrčí podnikatelka ve službách

Ty největší poklady skrýváš uvnitř sebe samé, ale nedokážeš to vidět. Zakázky k tobě nepřichází nebo se v nich naopak topíš a přitom je tvoje podnikání pořád finančně neudržitelné. Pomůžu ti najít největší hodnoty v tom, co děláš a co tě odlišuje od ostatních. A namotivuju tě, aby sis za to konečně řekla o férové peníze.

Našla ses v tom? Stačí se už jen rozhodnout, jestli potřebuješ rychlý zážeh nebo intenzivní spolupráci.

Individuální konzultace

Posvítíme si na problémy, které potřebuješ vyřešit akutně.

Konzultace je pro tebe vhodná, když potřebuješ něco překonat právě teď. Když máš pocit, že všechno děláš správně, ale stejně dřeš bídu s nouzí. Když stojíš na rozcestí, jsi zaseklá a nevíš, jak to celé dál uchopit. Nebo když je pro tebe online marketing španělská vesnice a netušíš, jak se prosadit pomocí sociálních sítí.

Z konzultace odejdeš se základní strategií a konkrétními kroky, které ti pomůžou posunout se dál, aniž by ses cítila, že děláš něco, co ti nesedí.

• 90 minut hovoru přes Google meet
• Videozáznam
• Platba až po setkání

Cena: 6 900,-

Rezervuj si termín

Instagram Audit

Zreviduju tvůj účet a navrhnu ti, co můžeš dělat lépe

Tvůj profil na Instagramu ti neslouží dobře, protože na tvůj obsah nikdo nereaguje, sledující nepřibývají a nedaří se ti prodávat. Podíváme se na to spolu a řekneme si, proč ti to nefunguje i co přesně máš dělat, abys to změnila.

Z auditu si odneseš:

• Zpětnou vazbu očima stratéžky, která se vcítí do role tvého zákazníka, takže pochopíš, co děláš špatně a proč sledující na tvůj obsah nereagují
• Revizi tvého BIA, fotky i obsahu, s návrhy co vylepšit
• Základní obsahovou strategii přesně na míru tvojí značce. Žádné obecné rady, ale nápady, které přinesou hodnotu přímo TVÝM sledujícím.

• 90 minut hovoru přes Google meet
• Videozáznam
• Platba až po setkání

Cena: 6 900,-

Rezervuj si termín

Tříměsíční mentoring

Pojmenujeme tvoje největší hodnoty a najdeme způsob, jak je předat tvým vysněným zákazníkům.

Už víš, že jednorázová konzultace ti nestačí a potřebuješ parťačku, která ti pomůže dostat se od strategie do praxe. Pojď do mentoringu, když se v tom chceš konečně přestat plácat a rozjet udržitelný byznys, který ti sedí jako pr*el na hrnec.

Zbavíme se všeho, co ti neslouží – třeba špatné copy, co ti nemluví z duše, podhodnocená nabídka nebo pochybosti o tom, jak komunikovat ten magic, který tvoříš.

Z každého setkání odejdeš s akčním plánem na čem pracovat dál, který respektuje tvoji energii a cíle. A taky s úkolem, abys měla motivaci si pořádně vyhrnout rukávy. Aby sis za dva měsíce mohla říct: „Kruci! Takový pokrok jsem neudělala za poslední dva roky!“

Mentoring pro tebe není vhodný, když očekáváš, že budu dělat věci za tebe, když nejsi ochotná na sobě průběžně pracovat a když čekáš zázraky bez námahy. Úspěch nedostaneš zadarmo, ale budu ti pořád k ruce, aby tě ta cesta bavila a bylo ti na ní fajn.

• 8 online setkání (90 minut)
• neomezený online support PO-ČT
• přístup k online kurzu Mistrovství v prodeji

Cena: 59 000,-

Platbu je možné rozdělit do čtyř splátek. Při platbě celé částky najednou sleva 10 %.

Dvě volná místa od října 2023

Rezervuj si hovor

S Bárou jsme strávili on-line hodinu a půl. Díky podkladům “Instantní popisky” a “Instantní obsah na sociální sítě” budeme s Bárou mnohem častěji. Vlastně ona s námi při tvoření komunikace s naší cílovou skupinou. To, že jsme na začátku dlouhé cesty jsme věděli už předtím. Bára nám poradila se směrem, ale hlavně přišel ten pocit, že se to dá zvládnout, i když většinu naší pozornosti věnujeme naší činnosti a ne prezentaci naší činnosti. Jsme opravdu teprve na startu, ale díky Báře jsme se zvládli zhluboka nadechnout a vydechnout a to bylo přesně to, co jsme v tu chvíli potřebovali. Pochopit, že vize kvalitní prezentace lze docílit i velmi jednoduchými a zvládnutelnými krůčky. Děkujeme Pajuša

Pajuša & Bořivoj Přírodní udržitelná kosmetika Každý den je dar

Konzultaci s Bárou jsem si domluvila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla, že svoje podnikání myslím vážně a že si tím chci opravdu vydělávat. Díky vyplnění vstupního dotazníku se na mě Bára výborně připravila a sypala na mě moudra (v tom nejlepším slova smyslu) jedno za druhým. Určitě od Báry nečekejte nějaká snadná a na oko líbivá řešení, Bára nemaže „med kolem huby“, ale pojmenovává věci pravými jmény. Konzultace s Bárou mi pomohla ujasnit si, co vlastně chci. Pak jsem sice musela dlouho přemýšlet, ale konečně mám pocit, že mám ten správný směr, kam dál kráčet. I když to pro mě znamenalo začít tak trochu od začátku a třeba i opustit některé mé staré projekty, které již v novém směřování nemají místo, cítím, že je to velký krok vpřed. A že by to takto mohlo fungovat.

Tereza Klementová Ilustrátorka

S Bárou je radost pracovat. Posvítí ti na slabá místa tvé komunikace (můj případ textů na web a sociální sítě) a s skrze svůj dar soucitu ti pomůže projít přijetím toho, že je to v pohodě, je to jen stádium, které se dá změnit. A nejen to, pomůže ti vše zharmonizovat a dát do pořádku, aby to odpovídalo tvé opravdovosti. Nejvíc mě baví to, že jde přímo k věci. Vždy je na konzultaci perfektně připravená, vše promyšlené horem dolem a nic jí neunikne. A její nadšení pro hledání správných slov je velmi nakažlivé. Jsem vděčná za její trpělivost, neb některé zajeté koleje jsou/byly velmi hluboké a dostat se z nich potřebovalo opakování a připomínání těch cest nových.

Jana Lochamnová Energetická koučka

Na Baru jsem se obrátila, protože jsem byla zaseklá v tvoření příspěvku na IG, sebeprezentaci, nevěděla jsem pořádně, jak mám komunikovat na svoji soulmate klientku a tvořit pro ni hodnotný obsah.

Moje očekávání bylo konečně ukončit moje zaseklé období a přijít na to, jak si to mám pro sebe všechno nastavit.

Celá konzultace a i Bářin vhled po konzultaci mi hodně pomohly a celá naše spolupráce předčila moje očekávání. Nakonec jsem neodolala a zakoupila od ní ještě Instantní obsah pro služby a Instantní mašinu na peníze. Všechno mi to pomáhá tvořit a když mám tendence se zaseknout tohle všechno mi to nedovolí. Zároveň jsem moc ráda, ze jsem zvolila kombinaci konzultace a až potom zakoupení Instantního obsahu pro služby. Věděla jsem hned jak víc uchopit celé tvoření.

Konzultaci bych doporučila všem, kteří si všechno chtějí nastavit podle sebe, nechtějí se zahltit obecnými marketingovými poučkami, postupy.

Určitě bych ji doporučila podnikatelům, kteří jsou opravdu ready jednat a konat 🙂

Marta Nedvěd Akášické záznamy pro podnikatele

Myslím, že největším Bářiným darem je schopnost lidi inspirovat. Je upřímná, citlivá a přesto… odvážná. Tahle originální kombinace ji činí velmi lidskou a sympatickou a také schopnou dosahovat vynikajících výsledků. Spolupracoval jsem s Bárou v naší neziskové organizaci a musím říci, že mi bylo potěšením. Bára dokázala svůj umělecký talent využít k vytvoření jasného textu a obsahu. Je také velmi spolehlivá. Oceňuji i její dokonalé oko pro detail a smysl pro kompozici.

Radek Vaniš Zakladatel Business Heroes