Konzultace

Víš, čím se chceš živit, ale neumíš to komunikovat? Pomůžu ti to změnit.

Jsi ve svém tvůrčím podnikání ponořená až po uši a ztratila jsi nadhled? Třebaže hledáš odpovědi, někdy ti můžou chybět ty správně položené otázky. Já se ptám a hodně. A to ti může pomoct nastartovat významné změny v tvojí práci.

Tvému byznysu se podíváme na zoubek se vším všudy. Od webu, přes sociální sítě až po tvoje vnitřní naladění, kterým to všechno začíná. Nečekej ode mě obecné plkání, ale nápady přesně na míru tobě i toho, čeho chceš docílit.

Můžu ti pomoct, když jsi…

Vizionářka na startovní čáře

Ještě jsi nezačala prodávat, ale už máš hotovou nabídku. Jsi plná energie, nic pro tebe není problém a těšíš se na vzrušující cestu, na kterou vykračuješ. Pomůžu ti, když potřebuješ podniknout první kroky k tomu, abys o sobě dala vědět. Nikdy totiž není dost brzy na to říct světu, že něco chystáš!

Majitelka malý značky

Svoje boží produkty už nějaký ten pátek nabízíš. Miluješ to, co děláš, tvoje práce tě naplňuje a jsi hluboce ponořená do svojí tvorby. Pomůžu ti ve fázi, kdy jsi ztratila nadhled, vyzkoušela ledacos, abys zvýšila prodeje, ale cítíš se přehlcená a nevíš, kam dřív skočit. Kouknu se na tvůj byznys čerstvýma očima a najdeme cesty, jak to dělat víc v lehkosti.

Tvůrčí podnikatelka ve službách

Ty největší poklady skrýváš uvnitř sebe samé, ale nedokážeš to vidět. Zakázky k tobě nepřichází nebo se v nich naopak topíš a přitom je tvoje podnikání pořád finančně neudržitelné. Pomůžu ti najít největší hodnoty v tom, co děláš a co tě odlišuje od ostatních. A namotivuju tě, aby sis za to konečně řekla o férové peníze.

Našla ses v tom? Stačí se už jen rozhodnout, jestli potřebuješ rychlý zážeh nebo intenzivní spolupráci.

Individuální konzultace

Posvítíme si na problémy, které potřebuješ vyřešit akutně.

Konzultace je pro tebe vhodná, když potřebuješ něco překonat právě teď. Když máš pocit, že všechno děláš správně, ale stejně dřeš bídu s nouzí. Když stojíš na rozcestí, jsi zaseklá a nevíš, jak to celé dál uchopit. Nebo když je pro tebe online marketing španělská vesnice a netušíš, jak se prosadit pomocí sociálních sítí.

Z konzultace odejdeš se základní strategií a konkrétními kroky, které ti pomůžou posunout se dál, aniž by ses cítila, že děláš něco, co ti nesedí.

• 90-120 minut hovoru přes Whereby
• Videozáznam a krátký souhrn do mailu.
• Platba až po setkání

Cena: 5 500,-

Rezervuj si termín

Dvouměsíční mentoring

Pojmenujeme tvoje největší hodnoty a najdeme způsob, jak je předat tvým vysněným zákazníkům.

Už víš, že jednorázová konzultace ti nestačí a potřebuješ parťačku, která na té cestě bude s tebou. Pojď do mentoringu, když na sobě a svém podnikání chceš intenzivně máknout. Z každého setkání odejdeš s akčním plánem na čem pracovat dál, který respektuje tvoji energii a cíle. A taky s úkolem, abys měla motivaci si pořádně vyhrnout rukávy.

Mentoring pro tebe není vhodný, když očekáváš, že budu dělat věci za tebe, když nejsi ochotná na sobě průběžně pracovat a když čekáš zázraky bez námahy. Úspěch nedostaneš zadarmo, ale budu ti pořád k ruce, aby ta cesta tolik nebolela a bylo ti na ní fajn.

• 6 online setkání
• neomezený online support PO-ČT
• balíček Instantního obsahu (pokud ho už máš, budeme mít o jedno setkání navíc)

Cena: 42 000,-

(možno rozdělit do čtyř splátek)

Rezervuj si 30 minutový poznávací hovor zdarma, abys zjistila, co mentoringem získáš a jestli je to pro tebe to pravé.

Rezervuj si hovor