Co kdyby sis konečně říkala bezstydatý peníze za to, co tvoříš?

Učím tvůrčí podnikatelky komunikovat tak, aby zákazníci ochotně utráceli. A nemusela se u toho červenat ani jedna strana.

Jsem tu, abych pomáhala malým značkám a nezávislým profesionálkám férově si nacenit skvělé produkty a služby, které tvoří a sebevědomě si říct o peníze, které si zaslouží.

Ano, i ty, i když máš pocit, že jsi jen malá rybka uprostřed rozbouřeného oceánu.

Máš jedinečnou nabídku a trápí tě, že nedokážeš svým zákazníkům vysvětlit, proč stojí za to do ní investovat? S mojí pomocí budeš schopná jasně a přesvědčivě prezentovat opravdovou hodnotu svých produktů a sebejistě se postavit za jejich ceny bez pochyb nebo ostychu.

Věřím totiž, že pro tvoji značku není na světě důležitější člověk, než jsi ty. Věřím, že za každým tvůrčím podnikáním stojí spousta tvrdé práce, kreativity, lásky a hrdosti. Věřím, že tvoříš věci, které životy jiných lidí dělají lepšími. A to si zaslouží ocenit!

Něco jako drahý neexistuje. Existují jen priority. Naučím i tebe neodolatelně popsat hodnotu tvých produktů tak, aby byl pro tvé zákazníky nákup na vrcholu seznamu.

Jsem obsahová stratéžka a expertka na marketingovou komunikaci, která nic na světě nemiluje víc, než pomáhat značkám s duší prosadit se v online světě. Snad až na Harryho Pottera…ale řekněme, že to je hodně těsně.

Jako nezávislá profesionálka jsem od roku 2015, kdy jsem na volné noze, spolupracovala osobně s desítkami lokálních značek a tvůrčích podnikatelek. Pomohli mi pochopit, že na úspěšné podnikání se nedá dívat jinak než holisticky, a že strategie, slova a prodej jsou stejně tak důležité, jako to, jak odpočívají ve svém volném čase a jak se staví ke svému byznysu hlavou.

Skrze svoje produkty a služby jim pomáhám ujasnit si nezbytné základy – od osobní vize, přes zákazníky, komunikaci, prodej až po mindset ohledně podnikání, peněz a cenotvorby. Aby si tvořily podnikání, které je udržitelné a baví je i jejich zákazníky.

Jsi připravená naučit se sebevědomě komunikovat to, co si potřebují přečíst tvoji zákazníci, aby nakoupili bez ohledu na cenu?

Pravidelnou inspiraci načerpáš u mě na Instagramu, v Podcastu a Jednohubkách

Chceš mě poznat o chlup víc?

Jsem autorkou obchodu HNST.LY s krásnými a poctivými produkty pro domácnost, který čeká na pokračování svého velkého příběhu. Jsem minimalistka a věřím v jednoduchost, kterou promítám do podnikání i každodenního života. Moje srdce bije pro příběhy, velké snílky a upřímné srdcaře, píšu knihu, miluju uklízení a našeho psa Bernarda. Jo a taky vyřezávám!

Co o spolupráci se mnou říkají ostatní

Myslím, že největším Bářiným darem je schopnost lidi inspirovat. Je upřímná, citlivá a přesto… odvážná. Tahle originální kombinace ji činí velmi lidskou a sympatickou a také schopnou dosahovat vynikajících výsledků. Spolupracoval jsem s Bárou v naší neziskové organizaci a musím říci, že mi bylo potěšením. Bára dokázala svůj umělecký talent využít k vytvoření jasného textu a obsahu. Je také velmi spolehlivá. Oceňuji i její dokonalé oko pro detail a smysl pro kompozici.

Radek Vaniš Zakladatel Business Heroes

Měli jsme hodně zájemců na individuální lekce, ale problém byl v online produktech. Nevěděli jsme, jak je nacenit, jak je odkomunikovat a jak je prodat. S Bárou jsme ty ceny navýšili a paradoxně získali ještě víc klientů. Což nebylo jen zvýšením cen, ale i celou změnou komunikace, která nám přivedla víc klientů na web, který jsme spolu taky předělaly a přepsaly jsme ho tak, aby byl víc usefriendly a našli tam, co hledají.

Přínosné od Báry byly taky tipy a triky, který jsem sama objevit nemohla. Třeba jak si něco zjednodušit a přitom dosáhnout skvělýho výsledku, ne-li lepšího. To je něco, co jsem objevila právě během mentoringu.

Všichni, kdo váhají, tak bych jim to doporučila, protože stojí to za to, ten posun tam bude, když je člověk motivovaný něco změnit.

Bára Le Gorju lektorka francouzštiny | Bára & Gwen

„Neplánovala jsem až tak velkou změnu, na jakou jsem si nakonec přišla. Líbilo se mi, že to bylo vlastně i psychologický, že jsi šla pod povrch lidsky, ne jen byznysově. Pomohla jsi mi vidět věci z jiný stránky. Bylo to hodně o sociální sítích a Instagramu, kdy jsem začala chápat, jak na to, jak na ty techniky, ale už ani nevím jak se to stalo – vůbec jsem nemyslela na to, že bych mohla podnikat taky jinak. Byl to velkej AHA moment, jako by se mi z očí zvedla záclona a úplně jsem obrátila celý svůj byznys plán a konečně budu dělat to, co mě baví. Udělala jsem krok zpátky, ale to je paradoxně to, co mě úplně nejvíc posunulo.

Máš skvělej osobní přístup. Mám pocit, že to je fakt ojedinělý, co ty nabízíš. Když je člověk zaseklý tak co udělá – podívá se na net, přečte si nějaký generický rady, ale ty jdeš do hloubky a přesně ty příklady, co se děje právě v tom jejich byznyse řešíš detailně. Dávala jsi mi ty správný otázky, nastavovala jsi mi zracadlo v ty správný chvíle. Přesně jsi věděla, na co se zeptat, abych o tom musela začít přemýšlet a to bylo hrozně zajímavý zjišťování.“

Anna Šebestová Textilní designérka | annanemone

„Benefit, ze kterého nejvíc těžím je, že jsme si konečně ujasnili, jak komunikovat k tomu našemu milovanýmu zákazníkovi. Vyspecifikování si toho zákazníka bylo pro mě nejdůležitější, protože s tím se pak táhnou další práce jako texty, ale i sociální sítě, zákaznická podpora a všude se to prolíná.

Tahle setkání s tebou dokázala odstartovat to, že jsem v marketingu víc ukotvená, dokážu líp řídit holky, ale hlavně se dokážu víc stáhnout a řešit ty nejdůležitější věci, což jsou finance a plánování.

A to, že to jde newsletterem, přes živá vysílání až po další akce, to pro mě bylo dřív nepředstavitelný a odstartovalo to, že jsem s tebou spolupracovala.“

Gábi Hrdina majitelka Utukutu

Spolupráce s Bárou je čirá radost a už teď se těším na pokračování! Našemu Betlémářství RÝGR byla Bára spolehlivým parťákem s nadhledem, kreativní posilou s báječnými nápady a zdatným komunikátorem.
Pomohla nám vyslat do světa mediální obraz našeho řemeslého obchodu s obrovskou empatií, nadšením a citem pro detail. Našim sociálním sítí dodala přesně tu dávku energie, kterou potřebovaly.
Nejvíce mi ale učarovala její láska k poctivému řemeslu a znovuoživování tradic a to, jak tohle nadšení dokáže tak přirozeně a nestrojeně šířit dál.

Anežka Jeřábková Rodinné Betlémářství Rýgr

Bára je profík a na její práci je znát, že ji dělá ráda. Bára pro mě připravovala kompletní nové texty na web a spolupráce s ní byla čirá radost. Vše dodala v termínech, na kterých jsme se dohodly a v kvalitě, která předčila má očekávání. Děkuji za úžasné, originální a hravé texty.

Markéta Brázdová Zakladatelka značky Kotoloč

Práce s Bárou je vždy příjemná, rychlá a bezproblémová. S výsledkem jsem byla vždy spokojená, nebála jsem se jí dát volnou ruku, protože její vidění věcí a vizuální pojetí je mi blízké. Je kreativní, komunikativní, vnímá, co jí člověk říká a je schopná s tím pracovat dál a rozvíjet to. Do práce dává vždycky kus sebe a tím je schopná posouvat i práci ostatních dál. Díky!

Lucie Kutálková Módní návrhářka, majitelka oděvní značky Leeda

Na prezentaci vlastní práce není nikdy dost času… Báře jsme zavolali, přišla, podívala se na projekty, nafotila a napsala skvělé texty na základě několika málo informací, které z nás vymáčkla. Prostě skvělé, hezké a poutavé a přesně tak, jak jsme si to představovali! A to už mluvíme o 29 projektech. Rozhodně ve spolupráci hodláme pokračovat!

Caterina Cappelli & Vojtěch Pošmourný Architektonický ateliér Bianco architects