Nafotit produkty, interiér nebo styling pro váš projekt bývá občas fuška. Já vám s tím pomůžu! Hledání lichotivých úhlů, zajímavých detailů a příznivého světla mám už v oku a ukážu to na fotce i vašim zákazníkům.

Vizuální obsah už máte, ale lopotíte se s textem? Koukněte, co pro vás můžu udělat.

Cena za fotku začíná na 500,-. Konzultace 1200,-/hod.

HNST.LY

Zakladatelka

Projekt, který jsem založila v roce 2014 zahrnoval online a později i kamenný obchod s krásnými a poctivými výrobky pro domácnost a životní styl. Jeho stavebním kamenem byly produkty vynikající kvalitním zpracováním, nadčasovým designem a praktickým rozměrem navržené tak, aby svojí funkcí zpříjemňovaly každodenní život. HNST.LY fungovalo do roku 2019 a čeká na pokračování svého velkého příběhu.

Hugo chodí bos

Fotografie

Bylo, nebylo jedno malé české hračkářství v srdci Prahy. Rozvíjelo bohatou tradici, podporovalo lokální výrobu a vracelo vkusné, kvalitní a nadčasové hračky všem hodným dětem. Ode mě dostalo do vínku desítky produktových fotografií, aby si jeho báječné výrobky lépe našly cestu skrze e-shop i k zákazníkům z nejzazších koutů celé naší země.

Le Premier

Fotografie

Český lídr v šití pánské módy made to measure. E-shopu značky Le Premier jsem přes tři roky dodávala produktové fotky pro jejich vlastní konfekci, módní doplňky i obuv anglické značky Loake. A sem tam jsem něco spíchla i pro magazín Muži v Česku.

Bianco Architects

Fotografie

V Bianco Architects věří v ochranu genia loci každého místa, a také že přírodní materiály jsou stavebním kamenem pro záchranu naší budoucnosti. Česko-italskému týmu architektů jsem pro novou webovou prezentaci přefotila několik vybraných projektů, aby nesly jednotný styl a postavily dobré základy pro oslovení nových klientů.

Annie Edward

Fotografie

Nadčasový design kořeněný tradičním stylem shaker snoubí poctivé truhlářské řemeslo s opravdu kvalitními materiály a precizní ruční výrobou. Tomuhle výjimečnému stylu se špetkou jedinečného půvabu nebylo pro mě, jako estetického labužníka, těžké přijít na chuť. Zvlášť když tou hlavní ingrediencí je řemeslné zpracování tak mimořádné kvality.

Dreambeds

Fotografie

Kvalita jedné třetiny života stráveného spánkem rozhodne o našem zdraví, náladě a všeobecné pohodě ve zbývajících dvou. Značce Dreambeds, která přivedla do Česka luxusní a zdravý spánek, jsem dodala vizuální obsah pro jejich katalog nejlepších přírodních postelí.