Webcopywriting pro českou nezávislou značku Kotoloč

Markéta ručně vyrábí nádherné kolotoče nad postýlku. Všechny je samozřejmě vyrábí s láskou a kvalitně, ale přála si z textů odstranit ohraná klišé…inu o kvalitní výrobě s láskou.

Proto své značce Kotoloč nadělila k druhým narozeninám nové logo, redesign e-shopu a já jsem jí pomohla do textů promítnout hodnoty, na kterých staví – ruční práci, přírodní materiály, udržitelnost, jednoduchost a radost z procesu – napříč celým webem.

České hračky pro uvědomělé rodiče

Od první bukové třísky až po poslední bavlněný uzlík vznikají kolotoče v malých dílnách pod rukama českých řemeslníků a švadlen tak poctivě, že se můžou dědit a předávat dál. Promyšlené do posledního detailu, vyrobené z čistě z přírodních materiálů, jsou certifikované jako hračka pro děti do tří let.

Tvořit texty pro Markétin Kotoloč byla nesmírná radost, protože má všechno, co bych si od klienta mohla přát – krásné produkty, ví přesně, kdo je její zákazník, má jasnou vizi a zná svůj cíl. 

Postupně jsem přepsala text o značce, texty ke kategoriím, texty na hlavní stránku a výrazně jsem si pohrála i se samotnými produktovými texty. Každá hračka má teď unikátní úvodní odstavec, abych mohla využít širokou škálu klíčových slov, které tento sortiment nabízí. 

Součástí bylo i několik návrhů na metapopisky pro hlavní stránku a všechny hlavní kategorie.

Nakonec jsme ještě spontánně vytvořili novou stránku Udržitelnost s krátkým popiskem ke každému materiálu, který Markéta k výrobě používá.

Každému kolotoči věnuji maximální péči tak, abych na konci dokázala říct, že byl vyroben svědomitě, šetrně a ohleduplně vůči životnímu prostředí i s úctou k lidské práci. 

A vy si zase můžete být jistí, že koupí Kotoloče podporujete českou hračku, jejího nezávislého autora a lokální řemeslníky, kteří se na výrobě podíleli.

Chcete nové texty i pro svůj e-shop nebo projekt? Já vám s tím pomůžu! První krůček uděláte tady.

Komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.